Inwestycje

ul. Żeglarska 71, 85-529 Bydgoszcz

www.zeglarska71.pl

Żeglarska 71

Teren przeznaczony pod zabudowę położony w północno-zachodniej części Bydgoszczy w dzielnicy Jachcice pomiędzy ulicami Żeglarską i Jednostronną.
Od strony południowej i zachodniej tereny zielone i rzeka Brda.
Teren o różnicy poziomów ok. 10 m. Górny taras dostępny z ulicy Żeglarskiej, dolny z ulicy Jednostronnej. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach:
I etap – cztery budynki mieszkalne (A-D) – 225 mieszkań i 301 miejsc postojowych.
II etap – trzy budynki mieszkalne (E,F i G).

Więcej...

Wejścia do budynków bezpośrednio z poziomu terenu. Komunikacja pionowa dźwigami osobowymi łączącymi poszczególne kondygnacje mieszkalne z halami garażowymi. Przy takim rozwiązaniu wszystkie poziomy budynku dostępne są dla osób mniej sprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Nie ma konieczności przypisywania konkretnych mieszkań osobom niepełnosprawnym ponieważ każde mieszkanie po przystosowaniu może takiej osobie służyć. 
Duże przeszklenia zapewniają odpowiedni dostęp światła dziennego i większość pokoi posiada bezpośrednie wyjście na balkon.
Dla mieszkań na ostatnich kondygnacjach zaprojektowano dodatkowo antresole z obszernymi tarasami z których roztacza się piękny widok na zieloną okolicę i pobliska rzekę.
Obsługa komunikacyjna zapewniona wjazdami z ulic Żeglarskiej i Jednostronnej. Drogi wewnętrzne umożliwiają bezkolizyjny dojazd do budynków i hal garażowych zapewniając minimalną uciążliwość dla mieszkańców.

Zaprojektowano 7 budynków wielokondygnacyjnych, podpiwniczonych, a dachami płaskimi o wysokich walorach estetycznych z zastosowaniem trwałych materiałów i energooszczędnych rozwiązań. 
W każdym budynku zaprojektowano mieszkania o różnorodnym metrażu od 31 m2 do 77 m2. Na ostatniej kondygnacji mieszkania 2 poziomowe (antresola). Na kondygnacjach podziemnych hale garażowe, komórki lokatorskie, pomieszczenia do czasowego gromadzenia i segregowania odpadów oraz pomieszczenia techniczne i dodatkowe.

ul. Artura Grottgera 4, 85-227 Bydgoszcz

www.nordichaven.pl

Nordic Haven

NORDIC HAVEN i jego prestiżowa lokalizacja.

Nordic Haven to zachwycający apartamentowiec w doskonałej lokalizacji. Położenie nad brzegiem Brdy i dostęp do własnej mariny dodaje miejscu niepowtarzalnego uroku.

Więcej...

Sąsiedztwo Opery Nova, Starego Rynku oraz Wyspy Młyńskiej zapewnia dostęp do najważniejszych wydarzeń
z życia miasta. Obszerne zielone tarasy Nordic Haven to idealne miejsce do podziwiania panoramy Bydgoszczy.

ul. Aleja Jana Pawła II, 86-031 Osielsko

www.lakeresidence.pl

Lake Residence

Nowoczesne osiedle Lake Residence położone jest w gminie Osielsko, zaledwie 10 km od centrum Bydgoszczy. Bliskość Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” oraz jeziora w Borównie to bez wątpienia atuty położenia tej inwestycji.

Więcej...

Osiedle charakteryzuje niska zabudowa mieszkalna. Projekt przewiduje 10 mieszkań w każdym budynku. Inwestycję wyróżnia zastosowanie wielu zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Znajdziemy tu m.in. inteligentne systemy sterowania: ogrzewaniem, oświetleniem oraz systemem alarmowym, systemy solarne czy też ogrzewanie kanałowe. Dla bezpieczeństwa mieszkańców teren będzie ogrodzony oraz dozorowany. W mieszkaniach Lake Residence znajdą się również sejfy oraz rolety zewnętrzne.

www.nordic10.pl

NORDIC 10

Inwestycja Nordic 10 jest zlokalizowana tuż obok wieżowca Nordic Tower przy ul. Bocianowo 10 w Bydgoszczy.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na mniejsze mieszkania położone blisko centrum miasta, pracownia architektoniczna Futura Studio opracowała wyjątkowy projekt.

Więcej...


Powstał tu kameralny, 3-piętrowy budynek wyposażony w windę, składający się z 18 mieszkań: jedno, dwu i trzypokojowych. Dodatkowym atutem inwestycji są osobne, prywatne garaże oraz zamknięty, wewnętrzny teren z miejscami postojowymi.

Mieszkanie w Nordic 10 to gwarancja dobrej lokalizacji: kilka minut od ulicy Gdańskiej, kilkanaście od ścisłego Centrum miasta i Starego Rynku. Inwestycja posiada też dogodne połączenie komunikacyjne tramwajowe, jak i autobusowe z pozostałymi dzielnicami Bydgoszczy. Mieszkańcy mają dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – uczelnie wyższe, szkoły średnie, przedszkola, szpitale, przychodnie oraz kulturalnej - Opera Nova, Teatr Polski, Filharmonia Pomorska. W pobliżu występują również tereny bydgoskich parków miejskich: w Myślęcinku czy Jana Kochanowskiego.

www.nordictower.pl

Nordic Tower

Nordic Tower to 12-piętrowy wieżowiec, zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną firmę Futura Studio. Jest symbolem skandynawskiej prostoty, elegancji projektu oraz stylu. Nordic Tower to najwyższy budynek w Bydgoszczy, który sięga wyżej również pod względem formy i funkcjonalności.

Więcej...


Budynek ten od zawsze był jednym z wyróżników miasta, mieszcząc wcześniej biura Zakładów Urządzeń Okrętowych „FAMOR”. Został on poddany kompleksowej renowacji z użyciem jedynie materiałów o najwyższej jakości. Obecnie jasna fasada, wyjątkowe w swej prostocie linie i pełne przestrzeni wnętrza tworzą z tego miejsca jeden z najmodniejszych adresów w tej dynamicznie rozwijającej się okolicy.
W budynku znajduje się strzeżony parking podziemny. Nordic Tower jest wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze udogodnienia techniczne, odpowiadające na wyzwania współczesnego stylu życia – najszybsze łącza internetowe, wewnętrzną sieć administrującą telefonami, telewizję kablową, dostęp do Internetu i alarm przeciwpożarowy.
Budowa Nordic Tower zajęła trzecie miejsce z prestiżowym konkursie „O złota wstęgę Brdy” w 2010 r.
Projekt Nordic Tower otrzymał w 2010 r. Grand Prix w ramach konkursu "Budowa na medal Pomorza i Kujaw" w kategorii: obiekt modernizowany.